O nas

AiN POINT to firma mgr inż. architekt Marii Mogiłko.

Zajmuje się pośrednictwem w obrocie, wycenami nieruchomości, doradztwem, audytami i wieloma innymi sprawami związanymi z nieruchomościami i architekturą.
Maria Mogiłko posiada uprawnienia z zakresu architektury i wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomości; podejmuje współpracę z innymi specjalistami z branż pokrewnych, w związku z tym może realizować i realizuje kompleksowe zlecenia zainteresowanych klientów.
Pośredniczy w zakupie, sprzedaży, wynajmie nieruchomości wykonując nie tylko niezbędne czynności, ale i oferując kompleksową obsługę transakcji i doradztwo.
Firma AiN POINT należy do systemu MLS, a właścicielka firmy - Maria Mogiłko należy do stowarzyszeń WSRM (Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych), MOIIB (Mazowieckiej Okręgowej Izbi Inżynierów Budownictwa), PFRN (Polskiej Federacji Runku Nieruchomości) oraz WSPON (Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości).
Doświadczenie zawodowe wynika również z pełnionej od 1998r funkcji biegłego sądowego z zakresu architektury i szacowania nieruchomości.
AiN POINT zajmuje się również sprzedażą gotowych projektów firmy Archon, zmianami i adaptacją tych oraz innych projektów typowych do warunków lokalnych.