HOLLAND PARK: wysoki standard, piękny widok, garaż

Mieszkanie na wynajem
9 500 PLN , Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Południowe , Książęca
Rok budowy:
2003
Piętro:
7 na 7
Numer oferty:
3495403
Cena za m2:
95 PLN
PRESTIŻOWA LOKALIZACJA i PIĘKNY WIDOK - tak najkrócej można określić tę nieruchomość. Inwestycja Holland Park, czyli ul. Książęca vis a vis Giełdy Papierów Wartościowych to praktycznie Plac Trzech Krzyży.
Wnętrze mieszkania wykończono z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagającego najemcy. Materiały najwyższej jakości w połączeniu z praktycznością zastosowanych rozwiązań gwarantują wygodę użytkowania.
Podział funkcjonalny wnętrza pozwala cieszyć się dużą przestrzenią. Część dzienna to trzy przestrzenie: pokój dzienny, jadalnia i kuchnia - wszystko na planie litery "L". Taras / loggia zlokalizowany w narożniku budynku na jego ostatniej kondygnacji zapewnia intymność i niezapomniane widoki. W części prywatnej apartamentu znajdziemy wygodną sypialnię z osobną łazienką i garderobą. Poza tym jest jeszcze składzik/pralnia i dodatkowa łazienka.
Najemcy dbający o wygodę docenią możliwość użytkowania miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej i komórki lokatorskiej na tym samym poziomie (płatne 500 zł dodatkowo). Wynajem na cele mieszkaniowe na podstawie umowy najmu okazjonalnego.
Prezentowany apartament może być wykorzystywany również na cele biurowe. Przestrzeń dzienna będzie wtedy pełniła funkcję open space, a sypialnia świetnie nada się na salę konferencyjną lub oddzielny gabinet. W przypadku wynajmu na cele biurowe do ceny ofertowej należy doliczyć podatek vat.
Mieszkanie do przekazania nowemu najemcy od 1 sierpnia 2022r.
Zapraszam na prezentację nieruchomości w indywidualnie uzgodnionym terminie.
Nieprawidłowy adres E-mail