3pk | 56m2 | Widok na drzewa!

Mieszkanie na sprzedaż
899 000 PLN , Pow. 56 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Polna
Rok budowy:
1960
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
3494897
Cena za m2:
16 054 PLN
:: Krótko: Śródmieście południowe, ul. Polna x Oleandrów 56m2, 3pk, osobna kuchnia, do liftu lub remontu, widok na drzewa, opcja parkowania za szlabanem, piwnica, ostanie piętro.

:: Dla kogo?
Dla każdego miłośnika tętniącego życiem Śródmieścia południowego!

:: Atuty?
Ostatnie piętro z widokiem na drzewa to prywatność i cisza tuż obok centrum wydarzeń życia towarzyskiego Warszawy. Plac Zbawiciela jest w odległości 5 min pieszo. Rozkład z dużym potencjałem aranżacyjnym pozwolił na wygospodarowanie 3 pokoi z osobną kuchnią. Dobry produkt dla inwestora!

:: Czy to nieruchomość dla Ciebie?
Szukasz mieszkania w centrum wydarzeń. Uwielbiasz ciszę i zieleń. Potrzebujesz przynajmniej 2 sypialni. Zależy ci na ostatnim piętrze. Jesteś fanem osobnej kuchni. Nie boisz się remontu. A na koniec potrzebujesz miejsca na zaparkowanie auta.

Mieszkanie przy Polnej to jasne 56m2 na ostaniam piętrze budynku z przełomu lat 50-60 tych, z widokiem na drzewa za oknem! Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkańcy mogą parkować swoje auta za szlabanem (wjazd na pilota).

:: Rozkład:
Hol, Sypialnia 1, Sypialnia 2, Kuchnia, Łazienka z wanną, Salon.

:: Co w okolicy?
Wszystko czego dusza zapragnie. Śródmieście południowe oferuje najlepsze z restauracji, kawiarnii i punktów usługowych jakie cała Warszawa ma do zaoferowania.

:: Jak z komunikacją?
Optymalne położenie, pomiędzy głównymi ciągami komunikacyjnymi. Łatwy dostęp do centrum, lotniska oraz PKiN. Metro, Tramwaj oraz Autobus w odległości 5 min pieszo.
Nieprawidłowy adres E-mail