Mieszkanie w kamienicy tuż przy Trakcie Królewskim

Mieszkanie na sprzedaż
1 300 000 PLN , Pow. 71,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
71,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Bednarska
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
3494700
Cena za m2:
18 182 PLN
Do sprzedania, niezwykłe, stylowe mieszkanie 71,5 m. w historycznej części Warszawy, na Starym Mieście, tuż przy Trakcie Królewskim. Tu wszystko do siebie pasuje, styl mieszkania art deco - z wielką wanną w sypialni, kameralny charakter kamienicy, położnej przy brukowanej, zabytkowej ulicy oraz niezwykła cisza i zielona przestrzeń skweru za oknem.

Niebanalna propozycja dla klienta poszukującego swojego, wyjątkowego miejsca. Będzie też idealne na wynajem hotelowy.

Na powierzchnię mieszkania składa się sypialnia, z garderobą i z wanną - największa przestrzeń w mieszkaniu, salon oraz otwarta kuchnia z jadalnią. Do mieszkania przynależy preaktyczna komórka na półpiętrze oraz piwnica. Samochód można zostawiać pod oknami - wjazd zamykany.

Fantastyczna lokalizacja pozwoli cieszyć się spacerami, zanurzonymi w historii miasta - to jedynie ok. 100 metrów od Traktu Królewskiego i jedynie 400 metrów od Zamku Królewskiego. Jednocześnie położenie trochę na uboczu, przy samym skwerze Samulea Olgerbranda, zdala od szlaków turystów pozwoli na odpoczynek po pracy czy szkole. Do Bulwarów Wiślanych jest jedynie 400 metrów.

Świetne mieszkanie w bardzo dobrej cenie - gorąco polecam!
Nieprawidłowy adres E-mail