Mieszkanie w samym sercu Warszawy, rozkładowe, szczytowe, widne, na ostatnim piętrze, co jest niezwykle atrakcyjne (tylko 1 sąsiad). Blok z lat 70, po wymianie wszystkich pionów i termomodernizacji w 2020 r.
Loka po generalnym remoncie w 2011 roku (wymiana instalacji elektrycznej, gazowej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gładź gipsowa). Obecnie niezamieszkałe i wymaga odświeżenia oraz umeblowania kuchni. Zainstalowana instalacja PV w celu zmniejszenia kosztów wspólnych. Przekształcone użytkowanie wieczyste w pełną własność (udział własny w gruncie). Bez roszczeń byłych właścicieli (nieobjęte dekretem Bieruta) co stanowi gwarancję bezpiecznej transakcji. Blok jest monitorowany (zainstalowane wewnątrz kamery), 2 domofony.
Opis mieszkania:
- pokój 10 m 2
- salon 16 m 2
- kuchnia z oknem otwarta na pokój 4,4 m 2
- przedpokój 3 m 2
- łazienka z prysznicem 3 m 2
- b. duży balkon - 5,9 m 2
- piwnica 2,5 m 2 do zakupu na własność wraz z mieszkaniem (księga wieczysta)
Media: ciepła woda, centralne ogrzewanie miejskie; gaz, prąd.
Jeśli lubisz mieć wszystko w zasięgu ręki i każdego dnia randkować z miastem, żyć pełnią życia, a wieczorami cieszyć się wspaniałym widokiem na panoramę miasta, to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Okolica, w której położona jest nieruchomość została okrzyknięta polskim Manhattanem. Tu nowoczesność wkomponowuje się w historię stolicy. Z przyjemnością zaprezentuję Państwu potencjał oferowanego Mieszkania. Zapraszam do kontaktu