Penthouse z tarasem na dachu | 3 msca parkingowe

Mieszkanie na sprzedaż
6 500 000 PLN, Pow. 229 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
229 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Powiśle , Powiśle
Piętro:
6 na 6
Numer oferty:
134120
Cena za m2:
28384.28 PLN
WYBITNY PENTHOUSE NA POWIŚLU. KAMERALNA LOKALIZACJA PRZY PARKU, LUKSUSOWY WIDOK I PONADCZASOWY STYL WNĘTRZ.


Prezentujemy Państwu jeden z tych nielicznych w Warszawie, jakże poszukiwanych przez naszych Klientów apartamentów, które łączą w sobie najważniejsze cechy nieruchomości premium: pożądaną lokalizację, genialny widok na park, spektakularny taras, luksusowy i bezkompromisowy styl wykończenia wnętrz. I to, co najważniejsze - połączenie klasy, ekstrawagancji i funkcjonalności, które sprawiają, że apartament nie tylko wywołuje efekt "wow", ale jest również przyjaznym i wygodnym miejscem do życia.


GŁÓWNE ATUTY
- powierzchnia 226 m2, w tym salon (45 m2 + 25m2), półotwarta  kuchnia z jadalnią, 3 sypialnie (26, 21 i 19 m2), gabinet (23 m2), 2 łazienki +WC
- od 4 do 6 metrów wysokości pomieszczeń
- 180-metrowy taras na dachu,
- duża loggia z widokiem na park
- klimatyzacja
- 3 miejsca postojowe, w tym dwa w prywatnej, zamykanej hali garażowej
- 2 komórki lokatorskie

 

 

STANDARD WYKOŃCZENIA
Apartament od wejścia urzeka niewymuszonym, luksusowym nowojorskim stylem oraz spektakularnym widokiem na park ponad koronami drzew. Otwarta część dzienna cieszy oko pięknym światłem, dzięki dużym połaciom okien na całą szerokość salonu oraz świetlikom w dachu. Dachowe okna wspaniale doświetlają też sypialnie dla dzieci.
Apartament jest klimatyzowany, co pozwala w pełni cieszyć się wpadającym do wewnątrz słońcem.
Minimalistyczne wnętrze o wysokości od 4 do 6 m, z dobrze wkomponowanymi detalami w estetyce loftu i piękną podłogą ze stuletnich, dębowych bali, stanowi fenomenalne tło dla sztuki, designu i osobistych dodatków, które nadają wnętrzu osobowości.

Modernistyczne, kręte schody prowadzą na dach, gdzie do wyłącznej dyspozycji właścicieli jest prawie 200-metrowy taras z widokiem m.in na Stadion, Pałac Kultury i Skarpę Warszawską.

Architektura budynku dorównuje estetyką wnętrzu - bryła rezydencji, zaprojektowana przez znaną pracownię architektoniczną Stefana Kuryłowicza, elegancko wpisuje się w otoczenie.

 

 

LOKALIZACJA
Ta część Powiśla, w najbliższym sąsiedztwie Parku Śmigłego Rydza i przedwojennych kamienic przy ul.  Rozbrat, jest jednym z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. Mieszkańcy doceniają położenie w centrum miasta oraz przyjemność mieszkania tuż przy parku i w spacerowej odległości od brzegów Wisły. Okolica jest bardzo urokliwa o każdej porze roku.


Nieprawidłowy adres E-mail