Mokotów,2 pokoje, ciche, ochrona

Mieszkanie na sprzedaż
630 000 PLN , Pow. 50,90 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Pory
Rok budowy:
2005
Piętro:
3 na 9
Numer oferty:
3495148
Cena za m2:
12 377 PLN
Oferuję do sprzedaży mieszkanie na Mokotowie przy torze Łyżwiarskim Stegny ul. Pory. Budynek wybudowany w 2005 roku w drugiej linii zabudowy od ul. Sikorskiego. Ogrodzony i chroniony przez 24 godziny/dobę, przy wejściu do budynku recepcja. Eleganckie klatki schodowe wyłożone marmurem, dwie ładne windy.

Mieszkanie na 3 piętrze w układzie pokój dzienny otwarty na kuchnię z wyjściem na logię, sypialnia z garderobą oraz łazienka z wc i kabiną prysznicową.

Sprzedawane mieszkanie zawiera w cenie umeblowanie kuchni wraz ze sprzętem AGD (nowa zmywarka i pralka). W przedpokoju szafa wnękowa.

Na podłodze w pokojach nowy parkiet dębowy. Mieszkanie po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. Przekazanie mieszkania w ciągu 2 miesięcy od chwili podpisania umowy przedwstępnej (wyprowadzka).

Własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń, grunt własny.

Idealne na inwestycję i wygodne do zamieszkania. Dogodna komunikacja do centrum miasta ,liczne autobusy. W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola.

Czynsz administracyjny 560 zł przy jednej zamieszkałej osobie.

Właściciel korzysta z zadaszonego miejsca postojowego na zamkniętym terenie i płaci za nie do Wspólnoty Mieszkaniowej 170 zł miesięcznie
Życzeniem właściciela jest transakcja gotówkowa bez kredytu. Pilna sprzedaż.
Nieprawidłowy adres E-mail