Wyjątkowy lokal w prestiżowej lokalizacji - Ochota

Biuro na wynajem
5 200 PLN , Pow. 90,54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
90,54 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Ochota , Wawelska
Rok budowy:
1938
Piętro:
4 na 5
Numer oferty:
3494651
Cena za m2:
57 PLN
Trzypokojowy, przestronny lokal w kamienicy z okresu międzywojennego na terenie Kolonii Lubeckiego.

Lokal znajduje się na czwartym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z windą. Wejście na teren posesji przez klatkę od ul. Wawelskiej oraz od ul. Glogera przez trzyskrzydłową bramę.

Przekraczając próg mieszkania znajdujemy się w głównym korytarzu, który biegnie wzdłuż mieszkania i dzieli je na dwie części.
Po prawej stronie najbliższe drzwi prowadzą do salonu z balkonem, następne drzwi do kolejnego pokoju. Pomiędzy tymi pokojami znajdują się wysokie, dwuskrzydłowe drzwi, a ich otwarcie potęguje wrażenie przestrzeni. Okna tych pokoi wychodzą na południe (od ul. Wawelskiej).

Po lewej stronie korytarza najbliższe drzwi prowadzą do obszernej, widnej kuchni ze spiżarką i komfortową częścią jadalnianą, kolejne prowadzą do korytarzyka, z którego na wprost znajduje się łazienka z oknem i oddzielna toaleta. Na końcu głównego korytarza po lewej stronie znajduje się pokój z balkonem z ekspozycją okien na północ (od podwórka).

Zaletą mieszkania jest jego wysokość - 3 m i duże powierzchnie okien w stosunku do powierzchni pomieszczeń. Na uwagę zasługuje oryginalna stolarka drzwiowa i starannie utrzymany dębowy parkiet.

Lokal z przeznaczeniem na biuro w prestiżowej lokalizacji, w budynku większość lokali zaadaptowana jest pod cele biurowe - kancelarie prawne, komornicze, księgowe i notarialne, tłumacze przysięgli
itp.

Czynsz najmu 5.200,- PLN
Najemca ponosi dodatkowo opłaty za media wg rachunków (prąd, gaz, internet) i czynsz administracyjny w kwocie 500 zł miesięcznie.

Kaucja 10.400,- PLN

Kamienica znajduje się w doskonałej lokalizacji. Tylko 2 km do Centrum.
W pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy, co zapewnia doskonałe połączenie.


Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail