Warszawa

Biuro na wynajem
44 000 PLN , Pow. 1 816 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 816 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Bielany Młociny
Rok budowy:
2003
Numer oferty:
441378
Powierzchnia działki:
980 m2
Cena za m2:
24 PLN
Budynek komercyjny IV kondygnacyjny (częściowo podpiwniczony) z windą o pow. całkowitej 1816 m2 i użytkowej ok. 1750 m2, z ekspozycją na przelotowe ulice Bielan (blisko Mostu Północnego), o funkcjach biurowo-usługowych. Własność gruntu.
Położony na ogrodzonej działce 980 m2 z dwoma odrębnymi wjazdami z możliwością przejazdu samochodu wokół budynku, możliwość parkowania na terenie oraz przy ulicy.
Całość wykonana w konstrukcji żelbetowej z podwójnym zbrojeniem stropów, ogrzewanie i kanalizacja miejskie. Do budynku jest doprowadzony światłowód oraz jest rozprowadzona sieć internetowa z serwerownią. 4 kondygnacje: piwnice z pomieszczeniami technicznymi (przyłącza, wymiennikownia, magazyny, inne), parter z portiernią i zapleczem (kuchnia/stołowka, wjazdy bramowe) oraz  I, II i III piętro z pomieszczeniami dydaktyczymi, sanitariatami itp. Na ostatnich piętrach klimatyzacja punktowa (klimatyzatory).
Wejście z recepcją, hal główny z sekretariatem. Aktualnie budynek podzielony na sale lekcyjne z salami do fizjoterapii oraz część administracyjno-biurową.

Budynek wyposażony jest w windę.
Blisko budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe we wszystkich potrzebnych kierunkach. Dwa przystanki od budynku znajduje się stacja Metro Młociny.
Budynek położony niedaleko Mostu Północnego oraz trasy gdańskiej, lecz jest oddzielony od dróg przelotowych ekranami akustycznymi i wewnętrzną drogą dzięki czemu występuje nieduże natężenie hałasu. W najbliższym otoczeniu Galeria Młociny i inne punkty handlowe i gastronomiczne, nieco dalej sklepy oraz poczta jak i inne drobne punkty usługowe.Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji (poza ofertami "0%").

Pracując dla Ciebie zapewniamy:
- pełne doradztwo w procesie sprzedaży lub najmu nieruchomości,
- wspracie prawne, podatkowe, finansowe,
- gwarancję beziecznej transakcji (ubezpieczenie licencjonowanego pośrednika),
- dostęp do bazy rynku pierwotnego i wtórnego.

Ponadto polecamy sprawdzone usługi i porady:
- pośrednictwo kredytowe,
- aranżację wnętrze, wykonastwo budowlane,
- zaufanego Notariusza.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofety handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail