Warszawa, Natalii Gąsiorowskiej

Działka (Budowlana) na sprzedaż
828 000 PLN , Pow. 900 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Natalii Gąsiorowskiej
Numer oferty:
1343504
Cena za m2:
920 PLN
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 900 m2 położna na gęsto zabudowanym osiedlu na warszawskiej Białołęce. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy i posiada własny dostęp do drogi publicznej.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje w tym miejscu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie budynków wolnostojących lub bliźniaczych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Dozwolona wysokość zabudowy do 10m. Minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej wynosi 60%. W drodze znajdują się wszystkie niezbędne media takie jak prąd, gaz oraz kanalizacja miejska.

Wymiary działki: 30 x 20m + własna droga dojazdowa.

Położenie nieruchomości w spokojnej okolicy na obrzeżach Warszawy zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie znakomity dojazd do głównej ulicy Modlińskiej oraz wygodne połączenie z lewobrzeżną Warszawą sprawiają, iż jest to idealne miejsce do zamieszkania. W bliskiej okolicy znajduje się szkoła podstawowa (1,5 km), żłobek (200 m), liczne sklepy,przystanki komunikacji miejskiej oraz lasy i tereny rekreacyjne umożliwiające aktywny wypoczynek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Zadzwoń i umów się na prezentację!
Nieprawidłowy adres E-mail