WARSZAWA, BEMOWO, SEGMENT, 240 m2

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 245 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Warszawa , Podmiejska
  • Rok budowy : 1996
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : 148205
  • Powierzchnia działki : 317 m2
  • Cena za m2 : 6897.96 PLN

Przytulnie, wygodnie i we własnym domu - to znajdziesz na ulicy Podmiejskiej
Jest rok 1996. Na skraju Lotniska Bemowo usadawiają się szeregowo domy jednorodzinne. Przy ulicy Podmiejskiej, na prostokątnej działce o powierzchni 317 mkw., wyrastają trzy rozległe kondygnacje. Wciąż jesteśmy w mieście, ale mamy - nomen omen - podmiejską przytulność, zaciszność i powolność.
Trzy kondygnacje zajmujące łącznie 245 mkw. to całkiem sporo, aby ten dom stał się schronieniem dla osób owego schronienia poszukujących. Natomiast gdy trzeba czasem opuścić tę oazę spokoju, okazuje się, że centrum jest niemal na wyciągnięcie ręki.
W okolicy są przystanki autobusowe i tramwajowe, autem do obwodnicy dojedziesz w 5 min, do Trasy Toruńskiej w 8 min, a do Wola Parku w 10 min - to najbliższa rzeczywistość. Centrum przy dobrych wiatrach osiągniesz w 20 min, a Arkadię w kwadrans. Nie zapominajmy o metrze - na razie najbliżej są Młociny, ale w przyszłości przy ulicy Górczewskiej powstanie stacja drugiej linii.
A teraz przejdźmy do głównego obiektu naszych zainteresowań, czyli do domu. To bardzo zadbana i przyjazna przestrzeń. Właściciele włożyli w nią dużo serca, podłogi - poza holem (do którego za chwilę wrócimy), trzema łazienkami i kuchnią - wyłożone są dobrze utrzymanym parkietem dębowym. Jest tu kilka mniejszych pokoi, które można przeznaczyć na sypialnie lub gabinety, a także duży, jasny salon z kominkiem.
Dla kogo? Praktycznie dla każdego, kto lubi przesiadywać w kuchni - ta jest wesoła z meblami w zabudowie w pogodnym kanarkowym/żółtym kolorze, podejmować gości obiadem w części jadalnej salonu albo byczyć się na kanapie w części wypoczynkowej. A wracając do holu: łukowate zwieńczenie wyłożone kamieniem i terakota z jasnych i ciemnych kwadratów przywodzą na myśl zamkową sień - brak tu jedynie stojącej na straży zbroi rycerskiej… zamiast tego są drzwi antywłamaniowe.
Technikalia: praktyczne - własny piec, prąd, gaz, siła, kanalizacja; praktyczne oraz ozdobne: balkon i taras; istotne: garaż przy budynku z dwoma miejscami postojowymi, pod budynkiem garaż z jednym miejscem postojowym - obecnie mieści się tu pracownia ceramiki o wdzięcznej nazwie „Ciepło właściwe”. W licznych łazienkach to, co w łazienkach być powinno: wanna, kabina prysznicowa, umywalki, WC, podgrzewane podłogi, grzejniki drabinkowe. Wnętrza są schludne, ładnie urządzone, eleganckie.
Z czego możemy korzystać w okolicy? Osoby lubiące ruch: z siłowni pod chmurką albo klubów fitness i ze ścieżek rowerowych; można wyskoczyć do Kampinoskiego Parku Narodowego albo, nieco bliżej, do Lasu Bemowo. Rodzice przedszkolaków albo uczniów: z rozlicznych placówek oświatowych. Miłośników zakupów zapraszamy do Carrefoura, na targowisko Bemowo, a także do wielu sklepów, sklepików, punktów usługowych i lokali gastronomicznych. McDonaldofile też nie będą zawiedzeni :)
Na koniec wisienka na torcie: poddasze. Jest duże (80m²), jasne i w dodatku całe w drewnie. Gratka dla malarza, wnętrzarza, projektanta odzieży, pisarza, słowem - dla twórcy. Ale to tylko jeden z wariantów. Tak naprawdę to poddasze można przekształcić w dowolną przestrzeń. Kombinuj!