Warszawa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
3 700 000 PLN , Pow. 222 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
222 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Saska Kępa
Rok budowy:
1980
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
163689
Powierzchnia działki:
205 m2
Cena za m2:
16 667 PLN
Do sprzedania bardzo ładny segment narożny położony w najładniejszej części Saskiej Kępy. Dom został zbudowany pod koniec lat 80. jako część prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych w okolicy ambasad i rezydencji ambasadorów.

Dom ma własny, zamykany garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe przed garażem, co pozwala na komfortowe zaparkowanie dwóch samochodów.

Parter domu składa się z dużej, widnej jadalni połączonej z kuchnią (20m2), do której przylega przestronny, 30-metrowy salon z kominkiem i widokiem na taras z ogródkiem. Cały parter domu został wyłożony czarnym marmurem, który nadaje niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru.

Zadbany ogródek otoczony wysokimi i gęstymi krzewami (m.in. tuje i graby kolumnowe) zapewni poczucie prywatności i przyjemny chłód w upalne dni.

Na pierwszym piętrze znajdują się cztery pokoje (13m2, 10m2, 10m2, 15m2) oraz główna łazienka o powierzchni 10m2 wyremontowana w 2017 roku. Podłogi w pokojach to piękny jesionowy parkiet cyklinowany w 2018. Dwa pokoje z oknami na ogród mają duże balkony.

Na poddaszu znajduje się dodatkowa łazienka, dwa schowki, które mogą spełniać funkcję garderoby oraz 35m2 powierzchni, którą można przeznaczyć na dodatkowy pokój lub pracownię. Trzy okna połaciowe wymienione w 2019 roku zapewniają dużą ilość światła

Położenie domu umożliwia bardzo łatwą komunikację zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i korzystających z transportu miejskiego ze względu na bliskość trasy Łazienkowskiej i Wału Miedzeszyńskiego.

Dom ogrzewany gazem z miejskiego gazociągu.

Front domu przeszedł remont w 2017 roku, kiedy przeprowadzono malowanie elewacji, naprawę schodów, wymianę kostki brukowej oraz ogrodzenia. Ogrodzenie zrobione na zamówienie zostało ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo, dzięki czemu będzie stanowić ozdobę domu przez wiele kolejnych lat.

Wszystkie okna wymienione w 2015 roku, okna połaciowe na poddaszu w 2019 roku.

Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji (poza ofertami "0%").

Pracując dla Ciebie zapewniamy:
- pełne doradztwo w procesie sprzedaży lub najmu nieruchomości,
- wspracie prawne, podatkowe, finansowe,
- gwarancję beziecznej transakcji (ubezpieczenie licencjonowanego pośrednika),
- dostęp do bazy rynku pierwotnego i wtórnego.

Ponadto polecamy sprawdzone usługi i porady:
- pośrednictwo kredytowe,
- aranżację wnętrze, wykonastwo budowlane,
- zaufanego Notariusza.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofety handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail